- 29637
Більшість сільськогосподарських підприємств України працюють на половину своєї рентабельності, і причиною тому в багатьох випадках є технічна відсталість і використання неефективного обладнання.
Наприклад, одним з каменів, тягнуть на дно зерносушильні підприємства, є використання сушарок з пальниками, що працюють на дорогому дизельному паливі. Газифікація таких підприємств пропан-бутаном здатна вивести їх роботу на якісно новий рівень.
Автономна газифікація передбачає виконання цілого комплексу робіт, пов'язаних з інспекцією об'єкта, розробкою проекту, здійсненням інженерно-кошторисних розрахунків, постачанням і установкою газового обладнання, а також тестуванням готової системи на предмет нормальної роботи.
Всі роботи, необхідні для автономного газопостачання зерносушарок, повинні виконуватися професіоналами вищої категорії, щоб уникнути технічних прорахунків і прикрих помилок, через які сільськогосподарське підприємство може втрачати прибуток.
При цьому ціна газифікації зерносушарок не висока, якщо звернутися в правильну компанію з високим рівнем ділової активності і ефективно налагодженим виробничим процесом.
В цьому випадку газифікація буде проведена швидко, професійно і без зайвих витрат, в силу чого стартові витрати на цей захід окупляться вже за перші кілька місяців.
- Економічність - вартість сушіння на дизельному паливі в 1.5 рази вище, ніж на пропан-бутану;
- Екологічність - при згорянні ЗВГ виділяться мінімум продуктів згорання;
- Ефективність - для подачі рідкої фази пропан-бутану на сушилку не потрібні спеціальні насоси та випарники;
- Наявність українського ресурсу ЗВГ;
- Виключається крадіжку палива;
- Довговічність і якість роботи газового обладнання з-за низького вмісту сірчаних сполук.
Зерносушильні підприємства, які вже перейшли від використання дизельного палива на природний газ, відзначають зростання прибутку в середньому коридорі від 10 до 15% уже в перший квартал роботи. Вартість підключення газу відносно невисока.
Така позитивна динаміка забезпечується тим, що ціна на газ , привозили в балонах, на порядок нижче, ніж вартість дизельного палива, яке, як відомо, постійно дорожчає. При перекладі зерносушарок на пропан-бутан виключається можливість розкрадання паливних ресурсів, і це також забезпечує солідну економію.
Крім того, автономна газифікація зерносушарок з використанням ЗВГв якості енергоносія дозволяє наблизити технологію до світових стандартів, зробивши її максимально екологічно чистою. При згорянні зрідженого природного газу утворюється значно менше продуктів згоряння, ніж при роботі сушарок на дизельному паливі. Тому зараз зерносушарки Україна переводить на пропан-бутан.